Teamet

Bag ethvert projekt står et kompetent team af projektledere, interior designere, arkitekter, montører og logistik-genier. Mød alle holdspillerne her – både dem som tilbringer det meste af tiden ude i verden, og dem som sørger for, at alt kører som smurt i kulissen.

  • Alle
  • Salg & Marketing
  • Indretningsarkitekt og arkitektur
  • Projekt Administration
  • Økonomi, indkøb og administration
  • Produktion & Montage

Michael Skjødt

Creative Director

Henrik Bundgaard

Sales

Helle Dahl Peters

Sales - Workplace Specialist

Konrad Cornell Hjortkær

Sales

Sofie Krogh Nielsen

Sales

Dorte Kjærager Larsen

Sales

Trine Midtgaard Andersen

Sales & Business Controller

Gitte Skaarup Ipsen

Commercial & HR Director

Christina Poulsen

Head of Interior Design

Birgitte Wael

Interior Designer

Nanna Holm Bissø

Interior Designer

Annerie M. W. Hoogeveen

Interior Designer

Sofie Rudmose

Interior Designer

Thea Ponsaing Glud Nielsen

Interior Designer

Simone Bak

Interior Designer

Frederik Michno Larsen

3D Artist

Milo Beltoft Carlsen

3D Artist trainee

Charlotte Fristrup

Head of Projects, Exhibitions

Rikke Ballegard

Head of Projects, Interior

Jonas Valentin Barrit

Head of Projects, SIS

Steffen Tranberg

Head of Projects, Construction

Henrik Nørby

Technical Project Manager

Tilde Heilmann Rasmussen

Project Manager

Maja Mejlholm Egly

Project Manager

Anja Damsgaard

Project Manager

Jakob Sejr Kæmsgaard

Construction- and Project Manager

Michael Andreasen

Project Manager

Diana Christensen

Technical Assistant

Kristine Curting

Project Coordinator

Bent Pörtner Duelund

Logistics Lead & Project Coordinator

Cecilie Juul Nielsen

Head of Finance

Henrik D. Kristensen

Head of Procurement

Karina Filsø

PA Executive Board

Kim Henriksen

Purchaser & Facility Management

Rasmus Degn

Head of Production

Jacob Moselund

Head of Craftsmen

Torben Bjerre

Production Coordinator

Pernille Dalsgaard Kristensen

Warehouse Team Leader

Kent Bak Harndahl

Craftsman

Michael Jensen

Craftsman

Morten Damkjær Petersen

Craftsman

Jacob Styver

Craftsman

Asger Ehlers Bjerg

Craftsman

André Melin Nielsen

Craftsman

Athavan Nadanapathan

Craftsman

Thomas Smestad

Craftsman

Nicklas Kjeldsen

Craftsman

Anders Lundegaard

Calculations/Carpenter

Kasper Nielsen

Carpenter

Nicolas Bækgaard Laursen

Carpenter

Kasper Lindvad

Painter/Craftsman

Peter (Franz) Skrzipczyk

Craftsman

Carsten Winding

Metal Fabricator

Theis W. S. Poulsen

Metal Fabricator

Michelle Yuka Nilsen

Metal Trainee

Lars Peter Bach Jensen

Warehouse Operative

Lars Ole Skovgaard Jensen

Warehouse Operative

Kenneth Abildgaard Madsen

Warehouse Operative

Emil Rousing

Warehouse Operative